Telefon
0266 24 999 24
E-Mail
Cuma, 14 Haziran 2024

Kurumsal

1990 yılından itibaren web siteleri tasarımları konusunda çalışmalar yapan firmamız, 2000 yılında daha profesyonel ve daha çeşitli iş kolları ile hizmet verebilmek için şirketleşmiştir. Önceleri ağırlıklı olarak web siteleri tasarımları ile hizmetler veren firmamız, kısa zamanda kendi sunucularını devreye sokarak internette müşterilerine daha geniş hizmet vermeye başlamıştır. Bu hizmetlerimiz tasarım, isim tescili, hosting, mail, B2B programları, asp, php ve özel interaktif programlardır. Aynı paralellikte marka bağımsız bilgisayar satışı ve servis hizmetlerini de başlatan firmamız, şu anda ağırlıklı olarak firmalara kurumsal hizmet vermektedir. Firmalara bilgisayar sağlamanın yanı sıra, network, server, yazılım, donanım ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

2002 yılında STANDARD marka telsiz sistemlerinin Marmara ve Ege Bölge Bayiliğini de portföyüne katmak suretiyle müşterilerine Telekomünikasyon alanında da hizmet vermiştir.

2011 yılında acıkınca.com markası altında kurduğu (müşterilerine internet üzerinden yemek siparişi verme imkanı sağlayan) internet sitesi ile hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir.

Müşterilerine sektör standartlarının üzerinde hizmet vermeyi hedefleyen şirketimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını kalitesinden ödün vermeksizin sürdürecektir.

Kurumsal
Takipte kalın!

Projelerimiz

Acıkınca.com
Online Yemek Siparişi


Internet üzerinden yemek siparişi verme imkanı sağlayan acikinca.com şuan Balıkesir, Çanakkale, Kütahya ve Eskişehir ile birlikte 4 il de hizmet vermektedir. 2011 yılında kurulan acikinca.com ile ONNET hizmet sektöründeki başarısını günden güne arttırıyor.

Bize Ulaşın


ONNET Bilişim ve Medya Hiz.
San. ve Tic. Ltd.Şti.


Bahçelievler Mh. Atatürk Cd. No 31/3
10100 Altıeylül / BALIKESİR

Tel  : 0266 24 999 24
Fax : 0266 24 999 25

onnet@onnet.com.tr
www.onnet.com.tr
^