Telefon
0266 24 999 24
E-Mail
Cuma, 14 Haziran 2024

Yazılım

Onnet, Microsoft ürünleri dahil tüm ofis yazılımları, anti virüs yazılımları, network yazılımları satışını ve kurulumunu yapmaktadır. Ayrıca İnternet ortamında kendi yazılımları ile müşterilerine hizmet vermektedir. ASP.NET, PHP, Javascript, MySQL, C, C++, Java ve benzeri yazılım desteği ile internetten satış ve üyelik sistemi dahil birçok yazılımı internet ortamında başarıyla çalıştırmıştır ve halen çalıştırmaktadır.

Mobil Uygulamalar

Çağımızın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefonlar müşteri kitlemize daha kolay ulaşmamızı sağlıyor. 2014 yılının kayıtlarına göre dünya çapında akıllı telefon kullanımı 27% olarak biliniyor. 2017 yılı için ise ön görülen oran 52%. Gelecek için hazır hale gelmenin tam zamanı.

iOS, Android veya Windows 8; hiç farketmez. Sizin belirlediğiniz çerçevede akıllı telefonlar için uygulamanızı planlanyalım, tasarlayalım ve hayata geçirelim.

Masaüstü Çözümleri

Firmamız, müşterilerinin yazılım ihtiyaçlarını inceler ve ne tür yazılımlara gereksinim duyduğunu tespit eder. Bu konuda kendilerine yazılım sağladığı gibi, en uygun yazılımı almalarında müşterilerine tavsiyede bulunur ve gerekirse yazılımların testini yaparak talep edilen yazılımın firma için verimliliğini ölçer. Bu sayede gereksiz yazılımların firma tarafından alımını engelleyerek onlar için en uygun yazılımların alınmasını sağlar. Eğer piyasada yaygın olarak kullanılan bir çözüm bulunamazsa, firmanın talep ve ihtiyaçlarına uygun bir yazılım geliştirmekte hizmetlerimizin içerisindedir.

Yazılım
Takipte kalın!

Projelerimiz

Acıkınca.com
Online Yemek Siparişi


Internet üzerinden yemek siparişi verme imkanı sağlayan acikinca.com şuan Balıkesir, Çanakkale, Kütahya ve Eskişehir ile birlikte 4 il de hizmet vermektedir. 2011 yılında kurulan acikinca.com ile ONNET hizmet sektöründeki başarısını günden güne arttırıyor.

Bize Ulaşın


ONNET Bilişim ve Medya Hiz.
San. ve Tic. Ltd.Şti.


Bahçelievler Mh. Atatürk Cd. No 31/3
10100 Altıeylül / BALIKESİR

Tel  : 0266 24 999 24
Fax : 0266 24 999 25

onnet@onnet.com.tr
www.onnet.com.tr
^